Hm, hm 14.

A opäť je to tu! Znovu mám natoľko podráždený žlčník, že aspoň trochu tej žlče musí von. Vážený pán Boris Kollár, prečo mi to robíte? Ide tu predsa o moje zdravie! Veď ja som Vás dodnes považovala vcelku za veľmi sympatického muža, ktorý sa zrozumiteľne, plynulo vyjadruje a nie je zaťažený toľkými hriechmi minulosti ako podaktorí iní. Vážila som si, čo ste v živote dosiahli a pri každom Vašom ďalšom novorodenom dieťatku som sa radostne usmievala a v duchu si hovorila: „Wow, to je ale chlap!“ Nielenže sa stará o vývoj populačnej krivky na Slovensku, ale dokonca všetky tie svoje deťúrence dokáže aj uživiť! Paráda… No tomu je už koniec. Dnes ste u mňa zaznamenali prvý, zato obrovský čierny bod. Krucišpagát, načo ste sa trepali do tej relácie „O 5 minút dvanásť“? Ja viem, moja hlúposť, že to zakaždým pozerám, že mi zvedavosť nedá, že vždy dúfam, že sa niečo nové dozviem. Ale akú výhovorku si nájdete Vy? Priamo z Vašich úst totiž odznelo, že ste za registrované partnerstvo, ale nie za riadne manželstvo párov rovnakého pohlavia. Prosím pekne na kolenách, čo to malo znamenať?! Veď jedno od druhého delia iba milimetre, niekoľko právnických kľučiek – a je to! Iste, chápem, prečo by sa takéto milujúce sa dvojice nemohli zosobášiť v kostole, keďže to zúfalo tradicionalistická cirkev ešte dlhé desaťročia nepovolí. Ale prečo nie „na radnici“? Nejde mi to do hlavy. Registrovanými partnermi byť môžu, ale manželmi už nie? Prečo? To ste už rozumne nezdôvodnili… Alebo je za tým niečo celkom iné? Ani šeptom sa mi to nechce vysloviť. Žeby sa za tým Vaším výrokom ukrývalo prachsprosté, hnusné, vykrúcačské, odporné POLITIKÁRČENIE? Obava, že by ste mohli iným postojom stratiť čo i len jeden, jediný voličský hlas z početnej skupiny intolerantných zadubených Slovákov? Mňa ste tým veru nenadchli. Ja sa jednoznačne staviam na stranu milujúcich sa ľudí akéhokoľvek sexuálneho zamerania a je mi úplne ukradnuté, koľko a od koho sa dočkám ďalších predpojatých, až nenávistných kritík! A prečo by si homosexuálne páry nemohli osvojiť deti? Je im vari lepšie v detských domovoch? Ich, tých tisícok nevinných dušičiek sa spýtajte, či by oveľa radšej nevyrastali v harmonickom prostredí fungujúcich rodín, i keď netradične tvorených dvomi mamičkami alebo dvomi ockami! Vylezme už konečne z jaskýň a žime v modernom dvadsiatom prvom storočí – bez predsudkov a nenávisti. Každý už predsa vie /alebo aspoň by mal vedieť/, že homosexualita je vrodená, nedá ani zdediť, ani sa neprenáša vzduchom… Keďže sa však snažím byť úprimná, aj mňa ťaží balvan na duši. Nie som dokonalá. Ani mne nie je veľmi príjemný pohľad na dvoch bozkávajúcich sa mužov /z neznámych dôvodov mi to neprekáža u žien/. Lenže: na sto percent si uvedomujem, že to je výhradne MôJ problém, nie ich. A, vážený pán Kollár, ja s tými občasnými negatívnymi pocitmi statočne bojujem. Racio sa svári s emóciami. Môžem Vás ubezpečiť o tom, že racio v každom prípade víťazí. Máte u mňa, vážený pán predseda parlamentu, prvý veľký čierny bod a veľmi dúfam, že bude aj posledný. Podarí sa Vám to, ak si konečne v praxi osvojíte heslo dňa: „Ži a nechaj žiť!“ Donedávna som bola presvedčená o tom, že ma už hocičo nemôže prekvapiť. Môže! Hm, hm…

Hm, hm 257. Aké mala, také dala

31.12.2025

Veselé preklepy za rok 2025. °°Keď to budeme vyklopovať °° Vo vysokom rzlíšení° °°O ani z nehnuteľnosti °°Úrad obilnín by mala byť vyššia °°Podozrivý z vyhážok školám °°Slovenskou sa stáva skládkou Európy °°Hračky pre deti všetkých vekov °°Žijeme v mentálnej genocídy °°Prírodná katastrofa v Austráliiins °°Neúspešný žiadateľo o azyl zabíjal [...]

Hm, hm 256. Šutaj Eštok a Šimečka ako kofy na trhu

17.11.2025

Aj by som sa zasmiala, keby to nebolo skôr do plaču. Včerajšie vystúpenie v relácii V politike na stanici TA3 týchto dvoch protagonistov mi totiž pripadalo ako fraška či tragikomédia, a nie ako seriózny duel špičkových politikov našej súčasnej aktuálnej scény. Neviem, kto ako prvý začal kikiríkať, no jedno viem naisto: jeho protihráč sa veľmi ochotne pridal. A zrazu [...]

Hm, hm 255. Šimečkova podpásovka

11.11.2025

Vari každý už vie, že politika je špinavá hra, ale predsa len má isté mantinely, ktoré by sa nemali prekračovať. Žiaľ, deje sa tak. Ustavične. Tajtrlíci typu pána Gröhlinga alebo nášho celým národom milovaného ctihodného hetero pána z Trnavy nikdy nevynechajú ani tú najmenšiu príležitosť zababrať si ruky dákym tým svinstvom. Zámienka sa nájde hocikedy. Nič im [...]

andrej Danko

Danko hrozí stopkou rozpočtu. Žiada vyššie penzie pre 26-tisíc najstarších dôchodcov

27.06.2026 16:14

SNS nepodporí rozpočet, ak dôchodcovia nad 90 rokov nedostanú aspoň 824 eur.

Iran War Strait of Hormuz

Ďalší tanker zasiahol projektil. Hormuzský prieliv je opäť na hrane vojny

27.06.2026 14:50

Útok na tanker, hrozby Iránu a americké údery.

fico

Fico pred summitom NATO pritvrdzuje: Slovensko nemá schváliť vojnové pôžičky, referendum označil za zbytočný luxus

27.06.2026 13:05, aktualizované: 14:55

Na stole je podľa premiéra ďalší plán na obrovskú vojenskú finančnú pomoc pre Ukrajinu.

SR doprava diaľnica Fico robotníci D2 BAX

VIDEO: Fico prišiel za robotníkmi do 37-stupňovej páľavy: Robiť v takomto teple je na hranici hrdinstva

27.06.2026 12:35

Premiér podotkol, že je odporcom toho, aby sa neustále predlžoval vek odchodu do dôchodku.

olitat

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 257
Celková čítanosť: 921942x
Priemerná čítanosť článkov: 3587x

Autor blogu

Kategórie